Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Котон фустан
Котон фустан Котон фустан Котон фустан

Котон фустан

300 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: котон koton фустан

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 16.10.2021

Прегледи: 191

3

Фустанот е носен само неколку пати. Многу убаво ја следи линијата на телото. Подебел материјал.

Natasha00000

33
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

10