Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чипкана crop блузичка
Чипкана crop блузичка Чипкана crop блузичка

Чипкана crop блузичка

200 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: блуза кроп чипка crop

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 16.10.2021

Прегледи: 117

0

Блузичката е цела чипкана и материјалот е многу мек. Одговара на величините XS/S.

Natasha00000

33
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

10