Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чипкана блуза
Чипкана блуза Чипкана блуза

Чипкана блуза

150 МКД

Големина: XS

Бренд: amisu

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: блуза чипка

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 16.10.2021

Прегледи: 108

0

Блузичката има чипкани три четврти ракави и дупла постава од напред. Одговара на величините XS/S.

Natasha00000

33
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

10