Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Макси Bershka скроз нов фустан
Bershka скроз нов фустан
Bershka скроз нов фустан Bershka скроз нов фустан Bershka скроз нов фустан Bershka скроз нов фустан

Bershka скроз нов фустан

500 МКД

Големина: XS

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: bershka долг црн бершка фустан

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 17.10.2021

Прегледи: 152

0

Фустанот е нов. Мек материјал кој преубаво паѓа и го истакнува телото. Одговара на величините XS/S. За да видите поубаво како изгледа, оставам линк од страната на Asos -> https://www.asos.com/bershka/bershka-cami-maxi-dress-in-black/prd/9951103

Natasha00000

33
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

10