Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Visoki cizmi
Visoki cizmi Visoki cizmi Visoki cizmi Visoki cizmi Visoki cizmi

Visoki cizmi

500 МКД

Големина: 36

Бренд: //////

Град: Велес

Материјали: koza

Ознаки: //////////

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 23.10.2021

Прегледи: 226

1

Visoki kozni cizmi do kolena cista koza kako novi

elieli

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

17