Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna Lining
Jakna Lining Jakna Lining

Jakna Lining

600 МКД

Големина: L

Бренд: lining

Град: Скопје

Материјали: topla

Ознаки: jakna

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 25.10.2021

Прегледи: 147

1

Jakna od Lining (orka sport) topla i udobna

Cackaa1

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

10