Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozni cizmi
Kozni cizmi Kozni cizmi Kozni cizmi Kozni cizmi

Kozni cizmi

400 МКД

Големина: 37

Бренд: srpski

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: koza cista

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 25.10.2021

Прегледи: 86

0

Ubavi kozni cizmi, za prolet i esen bidejki imaat izrabotka so dupcinja.

UNIK.UNIQUE

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

3