Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Женски панталони
Женски панталони Женски панталони Женски панталони Женски панталони Женски панталони

Женски панталони

600 МКД

Големина: 42

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: вискоза

Состојба: многу добра

Боја: црно сиво

Додадено: 27.10.2021

Прегледи: 195

3

Малку носени, може 2-3 пати, подебели панталони есен/пролет, без ниедно оштетување со убав дезен. Состав: полиестер, волна, вискоза, еластин. Беличината е L, што одговара на 42.

betiiigna

12
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

1