Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki
Patiki Patiki

Patiki

1400 МКД

Големина: 37

Бренд: all star

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: koza, 37

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 28.10.2021

Прегледи: 175

4

Visoki all star kozni crni patiki. Velicina 37. Cena 1400

mare140

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0