Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
UCB Benetton Neseset
UCB Benetton Neseset UCB Benetton Neseset UCB Benetton Neseset

UCB Benetton Neseset

300 МКД

Бренд: ucb benetton

Град: Охрид

Материјали: poliester

Ознаки: ucb benetton

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 28.10.2021

Прегледи: 495

1

UCB Benetton neseser a kozmetika, odlicen i za vo tasna i za patuvanje.

Tea1989

63
0

Членот го следат

50

Членот ги следи

16