Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Visoki cizmi
Visoki cizmi Visoki cizmi Visoki cizmi Visoki cizmi

Visoki cizmi

800 МКД

Големина: 36

Бренд: //////

Град: Велес

Материјали: koza

Ознаки: /////////

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 28.10.2021

Прегледи: 226

2

Visiko cizmi do kolena cista koza bez nikakva nama odleceni nekolku pati kako nivi se na slikite ne izgledaat tolku ubavi vo zivo se poubavi ubavo crna bola na slikata e bleda

elieli

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

17