Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Капут
Капут Капут Капут

Капут

700 МКД

Бренд: him

Град: Скопје

Материјали: hh

Ознаки: gg

Состојба: одлично

Додадено: 28.10.2021

Прегледи: 186

1

Преубав капут како нов два-три пати облечен. Многу топол и дебел

TrendTrend

40
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

0