Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Накит Бразлетни Белегзија НАМАЛЕНО
Белегзија НАМАЛЕНО
Белегзија НАМАЛЕНО

Белегзија НАМАЛЕНО

450 МКД

Град: Скопје

Материјали: нерѓосувачки челик

Ознаки: белегзија

Состојба: ново без етикета

Додадено: 30.10.2021

Прегледи: 197

3

Нова белегзија од нерѓосувачки челик, со привезок во форма на срце

OnlyOriginal

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0