Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Avon kolekcija
Avon kolekcija Avon kolekcija Avon kolekcija Avon kolekcija Avon kolekcija

Avon kolekcija

350 МКД

Бренд: avon

Град: Кочани

Материјали: ...

Ознаки: ...

Состојба: многу добра

Додадено: 31.10.2021

Прегледи: 219

3

Avon Clearskin kolekcija za lice protiv mozolcinja. Se sostoi od: Micelarna voda (rok: 12.2022), toner (rok 02.2023) instant gel protiv mozolcinja(rok: 09.2022), maska za lice (rok: 09.2022) i nokna krema 5 vo 1(rok: 10.2022). Site proizvedi se malku koristeni, prikazano e na slikite. Rokot na upotreba e 3 godini od rokot na proizvodstvo, prikazano na slikite.

wreckingball

74
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

8