Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka cizmicki
Bershka cizmicki Bershka cizmicki

Bershka cizmicki

350 МКД

Големина: 40.5

Бренд: bershka

Град: Штип

Материјали: velur, plis

Ознаки: cizmicki 41

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 1.11.2021

Прегледи: 167

1

Prekrasni cizmicki od Bershka, kako novi bukvalno Gi kupiv od clenka no za zal tesni mi se 😔 Broj 41 no odgovaraat na 40 / 40,5

liljanaivanova

48
1

Членот го следат

23

Членот ги следи

38