Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tera nova L bundichka crna
Tera nova L bundichka crna Tera nova L bundichka crna Tera nova L bundichka crna

Tera nova L bundichka crna

500 МКД

Големина: L

Бренд: tn

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: tn

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 4.11.2021

Прегледи: 166

1

Nekolku pati oblechena, crna kratka bundichka od Tera nova, so patentina rakavite.

MakPela

6
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0