Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блузичка
Блузичка Блузичка Блузичка Блузичка Блузичка

Блузичка

400 МКД

Големина: S

Бренд: не

Град: Крива Паланка

Материјали: памук ликра

Ознаки: ново

Состојба: ново со етикета

Боја: сиво

Додадено: 5.11.2021

Прегледи: 127

2

Нова блузичка со етикета. Многу мека и пријатна. Одговара на S и М.

ivonchi95

72
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

1