Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кожни беж чизми
Кожни беж чизми Кожни беж чизми Кожни беж чизми

Кожни беж чизми

2200 МКД

Големина: 37

Бренд: непознат

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кожни нови беж

Состојба: ново со етикета

Боја: беж

Додадено: 6.11.2021

Прегледи: 242

1

Преубави беж чизми, никогаш не се носени. Купени се пред 1 година, но не стигнав никогаш да ги облечам. Ги добивате во оригинално пакување. *размени не правам. *за дополнително инфо контактирајте ме во порака

shkafoteka

0
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

2