Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Polar Dukser xl
Polar Dukser xl
Polar Dukser xl Polar Dukser xl Polar Dukser xl Polar Dukser xl

Polar Dukser xl

650 МКД

Големина: XL

Бренд: brend

Град: Демир Капија

Материјали: pamuk

Ознаки: debel

Состојба: многу добра

Боја: розе виолетово

Додадено: 7.11.2021

Прегледи: 137

1

Potpolno socuvan brend dukser dosta topli odgovaraat od xl do xxxl ima dosta elastik

laBonjur

10
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

13