Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Очила за сонце Ray Ban novi original nenoseni niednas
Ray Ban novi original nenoseni niednas
Ray Ban novi original nenoseni niednas Ray Ban novi original nenoseni niednas Ray Ban novi original nenoseni niednas Ray Ban novi original nenoseni niednas Ray Ban novi original nenoseni niednas

Ray Ban novi original nenoseni niednas

4600 МКД

Бренд: rayban

Град: Велес

Материјали: acetat

Ознаки: rayban наочари очила rejban рејбан

Состојба: ново со етикета

Додадено: 8.11.2021

Прегледи: 198

4

Продавам нови оригинал Ray Ban број на модел rb4140 Keyhole Wayfarer. Класика. Неносени, добиени на подарок купени од RayBan store од Италија. Доаѓаат со кожна футрола, кутија комплет.Кај нас во оптика се по цена од 10.500 денари. Само за сериозни 075410046.

ALTcouture

1
2

Членот го следат

3

Членот ги следи

1