Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна

Јакна

400 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: јакна розева

Состојба: ново без етикета

Боја: розе

Додадено: 8.11.2021

Прегледи: 156

3

Розева јакна. Еднаш облечена во одлична состојба. Величина М.

Artseller

7
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0