Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кожна чанта Mona
Кожна чанта Mona Кожна чанта Mona Кожна чанта Mona Кожна чанта Mona Кожна чанта Mona

Кожна чанта Mona

3000 МКД

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: koжа

Ознаки: мала mona чанта

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 9.11.2021

Прегледи: 277

2

Кожна Моna чанта, носена само 2 пати. Во одлична состојба. Купена е 6000ден(100€) Без размена.

Tanjaaaaa

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0