Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza M golemina
Bluza M golemina

Bluza M golemina

400 МКД

Големина: 37

Бренд: ambar

Град: Гостивар

Материјали: pamuk

Ознаки: bluza, m

Состојба: многу добра

Боја: жолто

Додадено: 9.11.2021

Прегледи: 101

2

Bluza, M velicina zolta.

Ljubica18

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0