Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki
Patiki Patiki Patiki Patiki

Patiki

1100 МКД

Големина: 37

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: koza, 37

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 9.11.2021

Прегледи: 232

2

Kozni beli nike patiki, broj 37,5. Cena 1100

mare140

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0