Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
НОВИ VENÜS ЧИЗМИ
НОВИ VENÜS ЧИЗМИ НОВИ VENÜS ЧИЗМИ НОВИ VENÜS ЧИЗМИ

НОВИ VENÜS ЧИЗМИ

1500 МКД

Големина: 37

Бренд: venus

Град: Тетово

Материјали: kozha

Ознаки: zenski cizmi

Состојба: ново со етикета

Боја: кафено

Додадено: 9.11.2021

Прегледи: 106

0

НОВИ женски чизми на Venüs!

a.ginoska

4
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

3