Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kaput Makprimat
Kaput Makprimat Kaput Makprimat Kaput Makprimat Kaput Makprimat Kaput Makprimat

Kaput Makprimat

2400 МКД

Големина: 44

Град: Скопје

Материјали: kasmir volna

Ознаки: siv nov volna

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 9.11.2021

Прегледи: 177

1

Siv mnogu ubav kaput od Makprimat, sostav preubav- volna koja go pravi mnogu topol i kasmir koj go pravi mnogu mek. Mal mi e i zatoa e na prodazba. Nema nitu edna maana.

nadika

35
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

8