Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustance Tunika
Fustance Tunika Fustance Tunika Fustance Tunika

Fustance Tunika

480 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: likra pamuk

Ознаки: fustan tunika

Состојба: многу добра

Додадено: 9.11.2021

Прегледи: 204

3

Fustanceto e ednas obleceno, prijaten materijal, odgovara na S, moze i M. Socuvano kako novo i preubavo stoi.

MartinaTina

19
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

26