Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова бунда
Нова бунда Нова бунда Нова бунда

Нова бунда

2300 МКД

Големина: M

Бренд: косово

Град: Битола

Материјали: крзно

Ознаки: бунда

Состојба: ново со етикета

Боја: крем

Додадено: 10.11.2021

Прегледи: 158

3

Нова бунда со етикета. Порачана од Косово. Ја продавам поради грешна големина.

caliope

17
1

Членот го следат

33

Членот ги следи

11