Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна Јакна Јакна

Јакна

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: котон

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 11.11.2021

Прегледи: 228

3

Јакната е еко кожа , преубав модел .Купена од Котон оле колекција .

JelenaStefanija

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

17