Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фармерки
Фармерки Фармерки Фармерки Фармерки

Фармерки

250 МКД

Големина: S

Бренд: нз

Град: Крива Паланка

Материјали: тексас

Ознаки: низок струк

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 12.11.2021

Прегледи: 63

0

Преубави типски фармерчиња. Необлечени, не можам да носам со низок струк. На ногавиците се со патент.

ivonchi95

73
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1