Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фенси блузон
Фенси блузон Фенси блузон Фенси блузон

Фенси блузон

350 МКД

Големина: L

Бренд: romwe

Град: Скопје

Материјали: комбиниран синтетика памук

Ознаки: шарено ново кратко есенско

Состојба: многу добра

Боја: црно портокалово

Додадено: 12.11.2021

Прегледи: 62

0

Носено два пати. Тенок блузон со бела краѓна. Лесно се комбинира со фармерки и јакнички. Купено од Канада пред три месеци.

Thrifty

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2