Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
***Namaeln 200 Nov privezok
***Namaeln 200 Nov privezok ***Namaeln 200 Nov privezok ***Namaeln 200 Nov privezok ***Namaeln 200 Nov privezok

***Namaeln 200 Nov privezok

300 МКД

Бренд: fiore

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: neznam

Состојба: ново со етикета

Боја: сребрено

Додадено: 14.11.2021

Прегледи: 684

1

Privezok so cirkoni, mnogu nezen. Moze da se iskoristi za podarok. Go dobivate vo originalna kutija so kesicka. Novo nenoseno

Brooklyn

7
1

Членот го следат

0

Членот ги следи

5