Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zenski džemper
Zenski džemper

Zenski džemper

600 МКД

Големина: 36

Бренд: polo

Град: Охрид

Материјали: pamuk

Ознаки: zenski.dzemper

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 18.11.2021

Прегледи: 161

5

Vo odlicna sostojba kupen vo Turcija malku nosen.Cenata me e fiksna

Jovanana9

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

2