Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Јакни Женска зимска јакна
Женска зимска јакна
Женска зимска јакна Женска зимска јакна Женска зимска јакна

Женска зимска јакна

450 МКД

Големина: XL

Бренд: незнам

Град: Скопје

Материјали: шушкав

Ознаки: шушкав

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 19.11.2021

Прегледи: 123

0

Нова јакна ја земав од сајтов,но ете и мене ми е некако кнап.Ја давам колку што ја земав без каргото.500 ден

snezanajanevska

21
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

3