Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ланче
Ланче

Ланче

100 МКД

Бренд: небрендирано

Град: Битола

Материјали: бижутерија

Ознаки: бижутерија

Состојба: ново без етикета

Боја: сребрено

Додадено: 19.11.2021

Прегледи: 85

0

Ланчето воопшто не е носено По договор можам да понудам размена

SimonaJo

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0