Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна Јакна

Јакна

300 МКД

Големина: 36

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: /// ////

Ознаки: /// ////

Состојба: добра

Боја: црно

Додадено: 21.11.2021

Прегледи: 174

2

Topla jaknicka, ostetuvanje malo na rakavite slikano vo prilog.

QueenS

7
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0