Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kaput Mango
Kaput Mango Kaput Mango Kaput Mango Kaput Mango Kaput Mango

Kaput Mango

3500 МКД

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 22.11.2021

Прегледи: 558

5

Kaput kupen od Mango. Lani go kupiv S brojce megjutoa nosev M i mi bese tocen. Sega veke mi e mal i za toa go prodavam. Nosen e nekolku pati , voopsto nema nikakvo ostetuvanja. Bukvalno kako nov. Kupen e 9900den.

dragicag

20
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

1