Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M bluza XL
H&M bluza XL

H&M bluza XL

550 МКД

Големина: XL

Бренд: h&m

Град: Охрид

Материјали: bluza

Ознаки: brend

Состојба: ново без етикета

Боја: црно сиво

Додадено: 22.11.2021

Прегледи: 77

0

H&M bluza so 3/4 široki rakavi, otvorena vo vratot, vel xl. Epten štosno i unikatno parče garderoba. Bez razmeni!

Svetlana2008

203
0

Членот го следат

67

Членот ги следи

26