Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
cizmi br.38
cizmi br.38 cizmi br.38 cizmi br.38

cizmi br.38

600 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: cizmi

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 26.11.2021

Прегледи: 236

1

Cizmite se samo edna vecer obleceni, skroz se novi bez nikakvi ostetuvanja.

Mateja.V98

16
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0