Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза Atmosphere
Блуза Atmosphere Блуза Atmosphere Блуза Atmosphere

Блуза Atmosphere

150 МКД

Големина: 42

Бренд: atmosphere

Град: Струмица

Материјали: ххх

Ознаки: плава блуза модерна

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 28.11.2021

Прегледи: 93

1

Убава блузичка од брендот Atmosphere Материјалот е многу пријатен и растеглив за носење Облечена неколку пати Без никаква маана 🥰🥰

-Mayaa-

20
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

3