Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Блузи НОВА блуза црна со бели точки
НОВА блуза црна со бели точки
НОВА блуза црна со бели точки НОВА блуза црна со бели точки НОВА блуза црна со бели точки

НОВА блуза црна со бели точки

200 МКД

Големина: S

Бренд: итал

Град: Струмица

Материјали: памук сатен

Ознаки: ново

Состојба: ново без етикета

Боја: црно бело

Додадено: 30.11.2021

Прегледи: 77

1

Нова блузичка никогаш не носена. Преунаб материјал е и скапо е купена

blueangel10

22
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

7