Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Adiadas bomber
Adiadas bomber Adiadas bomber Adiadas bomber Adiadas bomber

Adiadas bomber

1900 МКД

Големина: M

Бренд: adidas

Град: Кочани

Материјали: poliester pamuk

Ознаки: adidas jacket nike bomber

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 1.12.2021

Прегледи: 406

5

Adidas bomber jacket (nesto megu dukser i jakna ke mu dojde) Original M velicina Nosena e samo ednas i isprana Kupena e 80e Ja davam poradi zgresen broj

Colombianaa

91
1

Членот го следат

51

Членот ги следи

1