Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Спортски обувки Патики *1000*Original ADIDAS patiki br.39 dolzina 24cm
*1000*Original ADIDAS patiki br.39 dolzina 24cm
*1000*Original ADIDAS patiki br.39 dolzina 24cm *1000*Original ADIDAS patiki br.39 dolzina 24cm *1000*Original ADIDAS patiki br.39 dolzina 24cm *1000*Original ADIDAS patiki br.39 dolzina 24cm

*1000*Original ADIDAS patiki br.39 dolzina 24cm

1600 МКД

Големина: 38.5

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: platno,guma,koza

Ознаки: crni ,patiki ,adidas

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 1.12.2021

Прегледи: 334

3

Kako Novi original Adidas patiki br.39 dolzina 24cm. Patikite se ponov model Idealni za trcanje,sport,tenis,fitnes. Preudobni,lesni. Cena 1600. Namaleni 1000

Maja2016

425
0

Членот го следат

81

Членот ги следи

84