Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Klasicni pantaloni
Klasicni pantaloni Klasicni pantaloni Klasicni pantaloni Klasicni pantaloni

Klasicni pantaloni

350 МКД

Големина: 42

Бренд: nepoznat

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 5.12.2021

Прегледи: 431

3

Klasicni pravi pantaloni so elastin visok struk elegantno stojat dva pati obleceni

Зана38

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

7