Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Часовник
Часовник

Часовник

600 МКД

Бренд: авон

Град: Скопје

Материјали: часовник

Ознаки: часовник

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 8.12.2021

Прегледи: 82

0

Часовник нов спакуван од Авон. Никогаш не е носен. Купен е за 1000 денари.

Cackaa1

0
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

12