Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови
Нови Нови Нови

Нови

2000 МКД

Бренд: ray. ban

Град: Скопје

Материјали: bh

Ознаки: hy

Состојба: ново без етикета

Додадено: 8.12.2021

Прегледи: 83

1

Нови Ray. Ban наочари добиени на подарок ама не се во мој стил

TrendTrend

41
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

0