Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov zlatno-zolt pleten fustan L-XL br
Nov zlatno-zolt pleten fustan L-XL br Nov zlatno-zolt pleten fustan L-XL br Nov zlatno-zolt pleten fustan L-XL br

Nov zlatno-zolt pleten fustan L-XL br

400 МКД

Големина: 42

Бренд: red queen

Град: Кавадарци

Материјали: ......

Ознаки: fustan

Состојба: ново без етикета

Боја: окер жолто

Додадено: 8.12.2021

Прегледи: 159

1

Nov fustan kojsto e samo proban Celiot e elasticen i odgovara za L-XL ili za 40-42 br Do pod kolena pristojna dolzina i ja prati linijata na teloto Bljata e zolta kako senf zolta ubava esenska ili zimska boja na fustan

Danchemakeup

213
1

Членот го следат

81

Членот ги следи

47