Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ниски женски чевли
Ниски женски чевли Ниски женски чевли Ниски женски чевли

Ниски женски чевли

500 МКД

Големина: 40

Бренд: u&s top

Град: Велес

Материјали: антилоп гума

Ознаки: рамни чевли

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 8.12.2021

Прегледи: 116

1

Чевлите се нови, никогаш не се носени, многу пријатни на нога. За подетални информации, слободно пишете.

GoranG.

5
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

3