Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
MADRI novi pantoloni, broj 48
MADRI novi pantoloni, broj 48 MADRI novi pantoloni, broj 48 MADRI novi pantoloni, broj 48 MADRI novi pantoloni, broj 48

MADRI novi pantoloni, broj 48

200 МКД

Големина: 48

Бренд: madri

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: klasicni

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 8.12.2021

Прегледи: 80

0

MADRI pantoloni, klasika, boja crna, broj 48, novi. Shirina na struk e 45 cm, a dolzina merena od megunozjeto e 78 cm.

Medine

18
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

1