Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Панталони
Панталони Панталони Панталони Панталони

Панталони

450 МКД

Големина: 38

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: elastin mes

Ознаки: crni

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 11.12.2021

Прегледи: 128

4

H&M црни панталони бр.38. Облечени двапати. Убави елегантни. На струкот и на џебовите се опшиени со кожен материјал. Струк 40 Висина на кутрл 24 Точно си одгвараат за бројот. Надоле се прави ја следат линијата на ногата но не претесни.

crvenkapa

228
0

Членот го следат

300

Членот ги следи

9